Debrecen utcáira vonulnak a rolleresek, és a guruló eszközök szerelmesei - Veszprém után -, felhívva a figyelmet a klímaváltozás veszélyeire, sőt megoldást is mutassanak a problémára. A felvonulást a Virágkarnevál ünnepére szervezték
A klímaváltozás, a túlnépesedés és a fogyasztói társadalmak korában minden apró lépés számít, hogy megóvjuk bolygónkat a felesleges szeméttől és energiapazarlástól!