Szabadság, szerelem, miért nem megy a kettő külön-külön sem?
Kapcsolataink útvesztőjében a sokadik balkanyar után azt vesszük észre zsákutcába futottunk. Visszafordulni már pedig nem lehet, az egyetlen kiutat az jelentené, ha szárnyakat kapnánk. De, hogy kell szabadnak lenni az elnyomottak közt és merre kell indulni, ha ideális párkapcsolatot szeretnénk? Feldmár Andrással beszélgettünk a szabadságról, szerelemről, pszichológiáról.