Fogyókúra: ésszel, egészségesen, garantált sikerrel!
Dr. Pados Gyula, a Szent Imre Kórház főorvosa, obezitológus, a Magyar Obezitológiai és Mozgásterápiás Társaság főtitkára, a Táplálkozási Fórum elnöke több mint 18.000 túlsúlyos embert kezelt a kórházban. Az általa kidolgozott low-carb, high-protein diéta rengeteg embernek segített a fogyásban. A Magyar Obezitológiai és Mozgásterápiás Társaság (MOMOT) Egészséges Életért nagydíjjal jutalmazta munkásságáért.