A nagy szakkörkép – avagy hova járassuk gyermekünket iskola után?
Felnőtt életünk során gyakran gondolunk arra, hogy „bárcsak megtanultam volna gitározni/furulyázni, bárcsak jártam volna fociedzésre/úszni/balettozni” és még gyakoribb a szüleink hibáztatása, amiért megengedték, hogy abbahagyjuk a különórákat. Mit tegyünk most, hogy mi lettünk a szülők?